Autoservis Kolín s.r.o.

Vítejte!

Inter Cars Česká republika s.r.o.
Inter Cars Česká republika s.r.o.
Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.
Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.
Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.
Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let
V současné době naleznete naše pobočky na 30 místech v České republice. Nadále pracujeme na dalším rozšíření pobočkové sítě. 
Email:tomas.kacirek@intercars.eu
Telefon:+420 606 036 148
Fax:
Adresa:Novodvorská 1062/12
Město:Praha 4
Webpage: http://www.intercars.cz/