Autoservis Kolín s.r.o.

Vítejte!

Petronas
Společnost PETRONAS Lubricants Poland s registrovaným sídlem v Krakově existuje v Polsku už od roku 1994, dříve známá pod názvem FL Poland. Jméno PETRONAS znají nadšení příznivci Formule 1 jako společnost, která je je od roku 1995 dodavatelem a od roku 2010 titulárním sponzorem továrního závodního týmu Formule 1 – MERCEDES, AMG, PETRONAS Formula One™ Team s Hamiltonem Lewisem a Nico Rosbergem.
 
PETRONAS LUBRICANTS INTERNATIONAL (PLI) je dceřiná společnost nadnárodní petrolejářské korporace PETRONAS, která je jejím stoprocentním vlastníkem a která se zaměřuje na distribuci nejlepších maziv a užitkových kapalin na světě. Společnost působí ve více než 20 zemích po celém světě. Její činnosti zahrnují výrobu, marketing a distribuci prvotřídních kapalin pro osobní vozidla, motocykly, nákladní automobily, traktory a zemní stroje, stejně jako pro průmyslová odvětví.
Produkty koncernu PLI se prodávají ve více než 80 zemích na 5 kontinentech světa, a to prostřednictvím 135 dceřiných společností a 52 poboček, které zajišťují globální přítomnost obchodní značky PETRONAS.
Email:miroslav.kaspar@eaa.cz
Telefon:+420 606 743 200
Fax:
Adresa:Modletice 129; 251 01 MODLETICE
Město:Modletice